Бібліотека

Ти у 9 класі і тобі не видали нові книжки? Ця проблема вирішувана! Дивися онлайн або скачуй безкоштовно електронні версії підручників за 9 клас по новій програмі, і використовуй їх зі свого планшету або телефону! Так ти завжди зможеш підготуватсь з кожного предмету.

Перейди за посиланням:

Створений Репозитарій забезпечить відкритість та прозорість відбору проектів підручників для 9 класів

image_pdfimage_print

Запровадження електронного Репозитарію навчальних матеріалів дозволить урахувати думку вчителів та навчальних закладів у процесі конкурсного відбору проектів підручників. Це підвищить якість навчальної літератури і забезпечить прозорість відбору. Про це наголосив в.о. директора ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Володимир Ткаченко під час вебінару про роботу електронної системи Репозитарію.

«Принципи конкурсного відбору проектів підручників – прозорість і чесність результатів, достовірність їх збереження. Звертаюся до вчителів: просимо вас активніше долучитися до перегляду проектів підручників. Лише так можна відібрати якісну навчальну літературу», – зазначив Володимир Ткаченко.

За його словами, вчителі вже розпочали ознайомлюватися із проектами підручників. Визначитися із вибором проектів підручників для 9 класу та заповнити відповідну форму на Репозитарії педагогічні колективи мають до 14 квітня 2017 року. Результати конкурсного відбору будуть розглянуті Конкурсною комісією.

«Хоча проекти підручників обирає загальноосвітній навчальний заклад, в руках вчителів дуже вагомі важелі. У системі Репозитарію вчителі можуть розглядати різні проекти підручників, проте мають обрати лише один – зі свого навчального предмету. Будуть зараховуватися тільки підтверджені адміністрацією школи «голоси». Результати будуть оприлюднені на сайтах Репозитарію та ІМЗО», – зазначив Володимир Ткаченко.

Він повідомив, що у Репозитарії навчальних матеріалів реєструються освітяни з усіх областей України. Серед лідерів конкурсного відбору електронних версій оригінал-макетів проектів підручників 9 класу – освітяни Черкащини, Полтавщини та Харківщини.

Довідково:

Роботу Репозитарію супроводжує технічна служба підтримки ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти». На «гарячу лінію» надійшло близько 3 000 телефонних дзвінків. За допомогою сервісу «онлайн-консультант» зареєстровано понад 1700 звернень. Відсоток позитивних відгуків про роботу технічної служби підтримки склав 88%. Запитання також надходять електронною поштою. Упродовж відбору було надано відповіді на понад 600 електронних листів.

Починаючи з 20 березня 2017 року, вибір електронних версій оригінал-макетів підручників для 9 класів зробили 1745 загальноосвітніх навчальних закладів.

За інформацією прес-служби ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»

Відео вебінару: https://youtu.be/yw_TI37z6U8

Сборник примеров решения задач по физике для физико-математических школ

Учебники

Приведены примеры решения задач в соответствии с программой по физике для слушателей физико-математической школы ХАИ и ее филиалов, а также для спицеализированных физико-математических классов, входящих в учебный комплекс "Харьковский центр авиационно- космисческого образования"

Winnie-the-Pooh

This book is about Bear, his friends and their funny adventures.

Как собрать недорогой компьютер.

Компьютерные науки

Как собрать недорогой компьютер. Советы специалиста.

Трудове навчання. Технічні види праці

Підручник для 9 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Алгебра і початки аналізу

Підручник для 10 класу загальноосвітніх навчальних закладів: академічний рівень

Старик с крыльями

Художественная литература

Повесть колумбийского писателя, нобелевского лауреата Габриэля Гарсиа Маркеса, написанная в 1968 году.

Эта книга- тест на человечность.

Начертательная геометрия и черчение

Учебники

В учебнике изложены основы начертательной геометрии в непосредственной связи с основами технического рисунка и черчения; основы машиностроительного черчения, правила выполнения схем; даны элементы строительного и топографического черчения; основы использования персональных электронных вычислительных машин для решения графических задач.

Учебник адресован студентам педагогических и машиностроительных вузов, педагогических училищ, будет полезен учителям математики и черчения.

472 стр., 2002 год.

Методическое пособие по черчению. Графические работы

Учебники

В последние десятилетия наблюдалась тенденция к сокращению количества часов, отводимых на изучение черчения, при усложнении образовательных и развивающих задач курса. Начиная с 80-х гг. предмет приобрел направленность на развитие пространственных представлений школьников в процессе решения графических задач на моделирование, преобразование, конструирование формы и отображение полученных результатов методом проецирования, а также решение проекционных задач.