1 груд. 2016

Урочистий прийом учнів початкової школи у країну «Зорецвіт»

01.12.2016 у Вовчанській гімназії пройшла святкова лініка. Цього дня перегорнули сторінку в історії нашої гімназії
30 лист. 2016

ДО УВАГИ БАТЬКІВ

Триває перестановка уроків через тимчасову непрацездатність вчителів. З метою запобігання нещасних випадків, контролюйте вчасне повернення дітей додому!
28 лист. 2016

Районні турніри за участі гімназистів

Кожен рік проводяться турніри з хімії, біології та географії серед шкіл Вовчанського району.
21 лист. 2016

Тиждень початкових класів

Відповідно до річного плану роботи Вовчанської гімназії № 1 з 21 листопада по 25 листопада 2016 року проходив тиждень початкових класів під гаслом «Кожен день у нас цікавий: веселий, плідний та яскравий».
7 лист. 2016

ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ, ФІЗИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ

З 7 листопада по 11 листопада у гімназії був проведений «Тиждень математики, фізики та інформатики».
19 жовт. 2016

Вчимося жити разом

У 8-А та 8-Б класах пройшли тренінгові заняття «Стать і статеві ролі» з предмету Основи здоровʼя в рамках проекту «Вчимося жити разом».
13 жовт. 2016

Святкування Дня захисника України

Ми говоримо про героїв. Герої серед нас. А вони не відчувають себе таким. Вони просто пішли захищати свою Батьківщину...
12 жовт. 2016

Дорогами козацької слави

Протягом багатьох років учні Вовчанської гімназії №1 мали змогу доторкнутися до історії українського козацтва, прийняти присягу і стати частиною запорозького війська.
3 жовт. 2016

Cвяткування Дня вчителя

Любов учителя не зна кiнця нi краю, Не рветься нi на мить гаряча нить, Любов учителя нiколи не вмирає, Вона у серцi учня пломенить.
13 вер. 2016

День фізичної культури і спорту

День фізичної культури і спорту відзначається воно щорічно другої суботи вересня.

3 жовт. 2018
Увага! Зміна адреси сайту!
У зв'язку із перейменуванням Вовчанської гімназії №1 Вовчанської районної ради у комунальний заклад "Вовчанський ліцей №1 Вовчанської районної ради Харківської області", у закладу освіти з'явився новий сайт https://kzvovlic1.wixsite.com/start.

13 вер. 2018
Тиждень протидії булінгу
З 10 по 14 вересня у КЗ "Вовчанський ліцей 1" проходить тиждень протидії булінгу. Практичним психологом Бондаренко О.Ю.були проведені уроки "Стоп булінг" для учнів 10-х класів

9 вер. 2018
ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ЗНО-2019, УЧИТЕЛІВ ТА БАТЬКІВ!
Звертаємо вашу увагу, що завдання сертифікаційних робіт ЗНО у 2019 році будуть укладатися за

7 вер. 2018
Тиждень фізкультури і спорту.
З 03 по 07 вересня в школі проводився Тиждень фізкультури і спорту. Протягом тижня були проведені такі заходи:

3 вер. 2018
Свято Знань
3 вересня 2018року подвір’я Вовчанського ліцею №1 наповнилось щирими посмішками і букетами осінніх квітів. Сьогодні тут особливо урочистий, святковий і водночас, хвилюючий день - Свято першого дзвоника.

23 черв. 2018
Результати ЗНО -2018
На Харківщині – 31 випускник закладів загальної середньої освіти отримав 200-бальні оцінки!