27 трав. 2017

Відкриття табору "Сучасник"

Діти з нетерпінням чекали відкриття табору, і от нарешті після клопітких буднів воно настало. Літні канікули дітей після напруженої розумової праці не можна уявити без активного відпочинку. Саме в пришкільному таборі на школярів чекатимуть спортивні змагання, творчі конкурси, екскурсії, квести, флеш-моб та багато іншого.
26 трав. 2017

Свято Останнього дзвоника

26 травня на подвір'ї Вовчанської гімназії №1 відбулося свято Останнього дзвоника. З гімназією попрощалися найстарші учні – 11- А клас, класний керівник –Квіташ Олена Федорівна та 11-Б клас, класний керівник- Онищенко Ольга Євгенівна.
22 трав. 2017

Нагороджуємо переможців

22 травня у Вовчанській гімназії №1 відбулася урочиста лінійка нагородження учнів - переможців конкурсів з навчальних предметів.
18 трав. 2017

Святкування Дня вишиванки

Сьогодні у Вовчанській гімназії № 1 відбулося родинне свято, День вишиванки. Зранку маленькі школярі вишикувалися на святкову лінійку.
19 квіт. 2017

ПРИЗУПИНЕННЯ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ З19 ПО 21 КВІТНЯ 2017 РОКУ

На виконання розпорядження голови Вовчанської районної державної адміністрації В.М.Мірошника від 19.04.2017 №92 «Про призупинення навчально-виховного процесу в загальноосвітніх навчальних закладах Вовчанського району», у зв’язку з погіршенням погодних умов, керуючись статтею 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,
18 квіт. 2017

Визначено результати і пороги тестів пробного ЗНО

Робоча група УЦОЯО з питань установлення порога «склав/не склав» визначила пороги пробного ЗНО з історії України, математики, біології, географії, хімії, фізики, англійської, німецької, французької, іспанської та російської мов.
17 квіт. 2017

МИ – переможці турніру з футболу серед школярів області «UNICEF Football Cup»

Команда юних футболістів гімназії стала учасником турніру з футболу, який відбувся у м. Куп'янську . У напруженій відповідальній боротьбі юні футболісти зайняли ІІІ місце.
6 бер. 2017

Тиждень української мови

Уже традиційно у березні в нашій гімназії урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня пам’яті Великого Кобзаря, Тараса Григоровича Шевченка.
6 бер. 2017

Районні змагання з баскетболу

03.03.2017 року відбулися районні змагання з баскетболу . Учні гімназії №1 посіли І місце
27 лют. 2017

Тиждень англійської мови

У час, коли Україна зміцнює та розвиває партнерські зв’язки з європейськими та світовими країнами, усе більше зростає потреба формування в учнів знань про країни світу, вміння спілкуватися іноземними мовами.

3 жовт. 2018
Увага! Зміна адреси сайту!
У зв'язку із перейменуванням Вовчанської гімназії №1 Вовчанської районної ради у комунальний заклад "Вовчанський ліцей №1 Вовчанської районної ради Харківської області", у закладу освіти з'явився новий сайт https://kzvovlic1.wixsite.com/start.

13 вер. 2018
Тиждень протидії булінгу
З 10 по 14 вересня у КЗ "Вовчанський ліцей 1" проходить тиждень протидії булінгу. Практичним психологом Бондаренко О.Ю.були проведені уроки "Стоп булінг" для учнів 10-х класів

9 вер. 2018
ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ЗНО-2019, УЧИТЕЛІВ ТА БАТЬКІВ!
Звертаємо вашу увагу, що завдання сертифікаційних робіт ЗНО у 2019 році будуть укладатися за

7 вер. 2018
Тиждень фізкультури і спорту.
З 03 по 07 вересня в школі проводився Тиждень фізкультури і спорту. Протягом тижня були проведені такі заходи:

3 вер. 2018
Свято Знань
3 вересня 2018року подвір’я Вовчанського ліцею №1 наповнилось щирими посмішками і букетами осінніх квітів. Сьогодні тут особливо урочистий, святковий і водночас, хвилюючий день - Свято першого дзвоника.

23 черв. 2018
Результати ЗНО -2018
На Харківщині – 31 випускник закладів загальної середньої освіти отримав 200-бальні оцінки!