24 лют. 2017

24 лютого учні Вовчанської гімназії №1 весело та радісно проводжали зиму та зустрічаюли весну.

Багата святами зима на Вовчанщині! Але її тріскучим морозам та заметілям приходить кінець.
22 лют. 2017

У нашій пам’яті вони назавжди залишились…

21 лютого у приміщенні актової зали Вовчанської гімназії №1 зібралися учні, вчителі, батьки, запрошені, щоб в скорботі схилити низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час ХХІ століття
7 лют. 2017

Про використання на сайтах навчальних закладів та установ системи освіти інформаційних банерів щодо захисту прав дитини

Інформація про коди банерів для їx розміщення на сайтах навчальних закладів та установ освіти
5 лют. 2017

День безпечного Інтернету

07 лютого 2017 року у світі буде відзначатися День безпечного Інтернету.
24 січ. 2017

Святкування Дня науки та студентства

У Вовчанській гімназії №1 стало доброю традицією святкувати День науки та студентства. Так, 23 січня 2017 року була проведена святкова лінійка, приурочена цьому дню.
19 січ. 2017

Хрещення Господнє

Хрещення Господнє - хрещення Іваном Хрестителем Ісуса Христа на річці Йордані. Також велике свято різдвяно-новорічного циклу,яке православні та греко-католицькі християни відзначають 18-І9 січня щороку.
24 груд. 2016

Святкування Нового року у Вовчанській гімназії №1

23 грудня у Вовчанській гімназії №1пройшли новорічні свята для учнів .
20 груд. 2016

Шкільна газета вітає вас!

Святий Миколай народився в родині багатих і порядних людей, у яких не було дітей до самої глибокої старості. Микола з'явився на світ завдяки гарячим молитвам людей похилого віку до Господа, які просять дарувати їм сина.
20 груд. 2016

День Святого Миколая

Щороку приходить Cвятий Миколай у кожну господу з миром і дарунками. Для маленьких він стає чарівною казкою,коли невидимо з'являється вночі і кладе під подушку такі бажані гостинці. Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається.
16 груд. 2016

Посвята в гімназисти

15 грудня у Вовчанській гімназії №1пройшла посвята в гімназисти для учнів5 класів.

3 жовт. 2018
Увага! Зміна адреси сайту!
У зв'язку із перейменуванням Вовчанської гімназії №1 Вовчанської районної ради у комунальний заклад "Вовчанський ліцей №1 Вовчанської районної ради Харківської області", у закладу освіти з'явився новий сайт https://kzvovlic1.wixsite.com/start.

13 вер. 2018
Тиждень протидії булінгу
З 10 по 14 вересня у КЗ "Вовчанський ліцей 1" проходить тиждень протидії булінгу. Практичним психологом Бондаренко О.Ю.були проведені уроки "Стоп булінг" для учнів 10-х класів

9 вер. 2018
ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ЗНО-2019, УЧИТЕЛІВ ТА БАТЬКІВ!
Звертаємо вашу увагу, що завдання сертифікаційних робіт ЗНО у 2019 році будуть укладатися за

7 вер. 2018
Тиждень фізкультури і спорту.
З 03 по 07 вересня в школі проводився Тиждень фізкультури і спорту. Протягом тижня були проведені такі заходи:

3 вер. 2018
Свято Знань
3 вересня 2018року подвір’я Вовчанського ліцею №1 наповнилось щирими посмішками і букетами осінніх квітів. Сьогодні тут особливо урочистий, святковий і водночас, хвилюючий день - Свято першого дзвоника.

23 черв. 2018
Результати ЗНО -2018
На Харківщині – 31 випускник закладів загальної середньої освіти отримав 200-бальні оцінки!